teststandart Gümüşlü Zeytin , Zeytinyağları ve kozmetik

GÜMÜŞLÜ KOZMETİK :

 

                                  GÜMÜŞLÜ KOZMETİK                                    
SENSETIVE AND INTENSIVE
DOĞAL GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

 

FRESH HANDMADE COSMETIC
    HEALTY AND BEAUTY COMEING WITH NATUREL PRODUCTS
        DOĞAL ÜRÜNLERE GELEN SAĞLIK VE GÜZELLİK

 

TEMEL MİSYONUMUZ :

 

Gümüşlü (doğal) güzellik ve bakım ürünleri doğal ürünlerle size sunulan sağlık ve güzelliktir. Geleneksel bileşimler modernize edilerek %100 naturel ve (doğaya) geri dönüşümlü olarak size sunulmuştur. Yeni bir başlangıca hazırlanmak için naturel içerikli üretilmektedir. Doğal kaynakları koruyan üretim biçiminin yanında doğal bitki özleri, mineral, naturel, vitamin ve ucucu yağlar kullanılmıştır. Bitkisel kaynaklı hammaddeler kullanılarak insan sağlığı ön plana alınmıştır.  

 

Kalitemizi sürekli kılan titiz ve disiplinli bir anlayışı ile müşteri değerlendirmesi ön planda tutulmuştur.
GÜMÜŞLÜ doğal güzellik ve bakım ürünleri,maksimum sağlık ve müşteri memnuniyetini kurum misyon olarak değerlendirmektedir.
                                                                                                    Sağlık Ve Güzellikle Kalmanız Dileğiyle
                                                                                                                   İbrahim ÇOLAK 

ÜRÜNLERİMİZ :
 

SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ :

- Gümüşlü Zeytinyağlı Şampuan
- Gümüşlü Doğal Zeytinyağlı Sabunlar (Sıcak ve Soğuk Döküm)
- Gümüşlü Saç Bakım Yağı
- Gümüşlü Saç Bakım Kremi
 

VÜCUT VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ :
 

- Gümüşlü Zeytinyağlı Duş Jeli
- Gümüşlü Ozonlanmış Zeytinyağı
- Gümüşlü Zeytinyağlı el ve Vücut Losyonu
- Gümüşlü Ozonlanmış Zeytinyağı Kremi
- Gümüşlü Intensive Aromaterapik Vücut Masaj Yağları
- Gümüşlü Banyo Deniz Tuzları
- Gümüşlü Yüz Maskesi
- Gümüşlü Vücut Maskesi
- Gümüşlü Zeytinyağlı Antibakteriyel El Temizleme Jeli
- Gümüşlü Zeytinyağlı Sıvı El Sabunu
 

SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ :

Gümüşlü Zeytinyağlı Şampuan  (Gümüşlü Olive Oil Shampoo) : Zeytinyağının antiseptik ve antibakteriyel özellikleri nedeni ile saç derisindeki yara ve kaşıntıyı önlemeye yardımcı olur. Saç derisini yenileyerek kepek oluşumunu önler. Zeytinyağının zengin içeriği nedeni ile saçlarınıza gün boyu kalıcı, ipeksi ve parlak bir dolgunluk kazandırır. Kuru ve yıpranmış saçlarınıza bakım yapar, kusursuz bir görünüm sağlar. Kullanımı ıslak saçlarınızı şampuanlayarak köpürtüp saç diplerine masaj yapabilirsiniz. Kısa bir süre sonra bol su ile durulayınız.

Gümüşlü Zeytinyağlı Doğal Sabunlar (Gümüşlü Olive Oil Natural Soaps) : Geleneksel yöntemlerle üretilerek içeriğinde % 100 zeytinyağı bulunur. Üretim esnasında ve sabunun elde edilişinde cildi ve saçı besleyen vitamin ve mineraller korunarak hiçbir şekilde değişik amaçlı (Ağartıcı, renklendirici, köpürtücü, kokulu) kimyasal maddeler kullanılmaz. Hayvansal katkı maddesi içermez. Zeytinyağı sabunu zeytinyağının özelliğinden dolayı tende yumuşaklığı sağlayıcı bir tabaka oluşturarak nem kaybını engeller. E vitamini ilede hücre yenilenmesini hızlandırarak cildin genç kalmasını sağlar.
Bu doğal özellikteki sabunlar zaman zaman özelliğini kaybetmeden lavanta, biberiye, defne yaprağı ve portakal gibi uçucu yağlar ile zenginleştirilerek hoş kokulu ve aromatik özelliklere sahip hale getirilebilirler.

Gümüşlü Saç Bakım Yağı : İçeriğini oluşturan doğal yağların zengin içeriği ile saç köklerini besler, saç derilerini onarır. Deriye nüfus ederek saçın dökülmesini engeller, saçın kalitesini yükseltip saçın sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Gümüşlü Saç Bakım Kremi : Zeytinyağının içeriğindeki zengin besleyici vitaminler sayesinde doğal nedenlerle kurumuş ve yıpranmış saçlarınızın dayanıklılığını ve esnekliğini arttırır. saçınızı yumuşak ve parlak bir hale getirir. Saçtaki dökülmeyi ve kepeği engelleyerek kusursuz ve dolgun bir görünüm kazandırır.
      Kullanımı : Saçlarınızı Gümüşlü Zeytinyağlı şampuan ile yıkadıktan sonra ıslak saçlarınıza avuç içi ve parmaklarınız yardımlarıyla oval fonksiyonlar ile saç diplerinize kadar yedirebilirsiniz. 3-5 dakika bekledikten sonra bol su ile durulayınız.

VÜCUT VE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ :

Gümüşlü Zeytinyağlı Duş Jeli ( Intensive Olive Oile Shower Gel ) : Zeytinyağının natural içeriği ve özel formülü sayesinde cildinizi canlandırarak nefes almasını sağlar. Cildinizin Ph5.5 dengesini korur. İçeriğinin zenginliği cildinize zenginlik ve tazelik vererek doğal bir bakım yapar. Cilt rahatsızlıklarının tedavisinde yardımcı olur. Zeytinyağının içerdiği E vitamini ve nemlendirici özelliği ile cildinize yumuşak, canlı ve ipeksi bir parlaklık kazandırır. 
     Kullanımı : Duş yada banyo sonrası nemli cildinize uygulayarak köpürtünüz. Ardından ılık suyla durulayınız. Gümüşlü Intensive Duş Jeli çok hassas ciltlerde bile uygulanabilen yumuşak bir vücut şampuanıdır.

Gümüşlü Ozonlanmış Natural Zeytinyağı ve Kremi :

OZON NEDİR?

Ozon gazı (O3) 3 oksijen atomdan oluşan renksiz bir gazdır. Atmosferin üst katmanlarında yer almasından dolayı gökyüzünün mavi renkte görünmesini sağlar. Dünyamızın güneşten gelen mor ötesi ışınlara ve radyosyona karşı korumaktadır. Ozon havanın temizlenmesinde önemli bir rol oynar. Ozon gelişmiş ülkelerde gıda, tekstil, lojistik ve özellikle de SAĞLIK sektöründe yaygın bir şekilde önemli bir DEZENFEKTAN olarak kullanılmaktadır. Hammaddesi OKSİJEN olan OZON depolanamayan stoklama imkanı olmayan tek asal gazdır. Tıpta, derin cerrahi yaraların tedavisinde etkili olan ozon Sağlık, Güzellik ve Kozmetik sektöründe de öenmli bir unsurdur.

OZONUN ÖZELLİKLERİ VE ETKİLERİ : Medikal ozonlu zeytinyağı ve kremi uygulamadan sonra hücre içi oksijen miktarını arttırarak dolaşımın hızlanmasına ve buna bağlı olarak tüm yaşamsal fonksiyonların canlanmasına neden olur.
Vücudumuza uyguladığımız ozon; genel yapısı itibari ile aktif oksijen molokülleri sayesinde oksijensiz ortamda yaşayan tüm zararların mikroorganizmaların hücre zarlarını parçalayarak yok olmasına neden olarak geride iz bırakmayan bir temizlik aracına dönüşür. Ozon bu eylemi yaparken başka hücre, doku ve organlara zarar vermez. Ozon deri yolu ile emilimi ile enzinler harekete geçerek zararlı oksidan ve serbest radikallerin vücuttan atılımını hızlandırır. Bu nedenle vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Gümüşlü Intansive Ozonlanmış Zeytinyağının Kozmetik olarak Ciltte Kullanımı : Ozon saf oksijenden elde edip saf zeytinyağı içerisinde doymamış yağ asitlerine bağlamak suretiyle kozmetikte kullanımı mümkün hale gelir. Uygulandığı bölgedeki kan akışını arttırarak yaşlı hücrelerin ölmesini hızlandırır. Cildi nemlendirir, yumuşatır, bakımını yaparak yıpranmalara karşı korur. Cildin elastikiyetini arttırarak ipeksi ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar. Cildin yaşlanmasını önler. Doğal cilt güzelliği ile sağlığın yenilenmesi ve korunması için mükemmel bir destekdir. Yaşlılığa ve yüz hareketlerine bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesine yardım eder, göz etrafındaki şişlik ve mor halkaları yok eder. Yüzünüze uyguladığını Gümüşlü zeytinyağını ve kremini 15 dk. bekletip sonra üzerine sıcak su ile ıslatılmış bir havlu koyarsanız bu etkiyi arttırmış olursunuz. 

Ozonlanmış Zeytinyağı ve Kreminin Kullanım Alanları ve Tedavi Özellikleri ve Cilt Bakımı :
Gümüşlü ozonlanmış zeytinyağı ve kremi cilt hücrelerinin oksijen ihtiyacını karşılayarak hücrelerin yenilenmesini sağlar. Güneş ışınlarına karşı vücudumuzu korur. Anti-aging özelliğine sahiptir. Selülitleri tedavi eder. Yaraların iyileşmesini hızlandırır. Ağrılı bölgelere masaj yapılarak ağrıyı yok eder. Bir çok cilt hastalıklarının tedavisine yardımcı olur.

Gümüşlü Intensive Aromaterapik Vücut Masaj Yağları ( Gümüşlü Intensive Aromaterapic Body Massage Oil ) : Yeni bir başlangıca hazırlanmak için tamamen doğal içerikli üretilmiştir. Duş veya banyo sonrası bitkisel ve çiçek özlü aromatik yağlar ile yapılan masaj cildi besler, bedensel ve ruhsal olarak rahatlamasını sağlar.

Bileşimindeki doğal yağlar vücuda tazelik ve zindelik verir. Gümüşlü aromaterapik masaj yağı vücut yüzeyine hafif hareketler ile sürülerek masaj yapılır. Masaj esnasında aromaterapik yağ vücut tarafından emilir. Hemen duş alınmaması, en az 30 dk. dinlenmeniz tavsiye edilir.

Gümüşlü Deniz Banyo Tuzları ( Mineralle Gelen Sağlık ) : İçeriğindeki ölü deniz tuzu kasları rahatlatır ve negatif elektiriğin vücuttan atılmasını sağlar. Vücudu ölü hücrelerden ve deriden arındırır. Çeşidine göre eklenen uçucu ve sabit yağların aromaterapik etkisi ile vücudu dinlendirir, tazeler ve cilde güzel hoş bir koku bırakır. 
      Kullanımı : Ilık banyo küvetinde eriterek içerisine girebilir, ayrıca banyo liflerinize koyarak vücudunuza masaj yaparak lifleyebilirsiniz.

Gümüşlü Yüz Maskesi ( Gümüşlü Face Mask) :

Gümüşlü Vücut Maskesi (Gümüşlü Body Mask ) :

Gümüşlü Antibakteriyel El Temizleme Jeli ( Gümüşlü Antibakterial Hand Clean Gel ) : Günlük yaşamınız esnasında su ve sabun olmadan hijyen sağlamak üzere özel formüle edilmiştir.
El temizliği için idealdir. E vitamini yönünden zengindir. Gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Gümüşlü Zeytinyağlı Sıvı El sabunu (Gümüşlü Olive Oil Liquid Soap) : İçeriğindeki zeytinyağının benzersiz besleyci onarıcı ve nemlendirici özelliği nedeni ile el hijyeniniz için üretilmiştir. El temizliği için idealdir. Elinizde oluşabilecek mikrop ve bakterileri arındırarak uzun süre doğal hijyen ve temizlik sağlar. Ph5.5 dengesi ile ellerinizin nem dengesini korur.
 

 

BÜTÜN ÜRÜNLERİMİZ DOĞAL RENK VE KOKUDADIR.
RENKLENDİRİCİ, PARFÜM VE ALKOL İÇERMEZ. SIK UYGULANIMA UYGUNDUR.
ETKİSİ İÇİN DÜZENLİ KULLANILMASI TAVSİYE EDİLİR.


 

28/10/2020 Gün Ortalama:0  Bugün34 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:18.207.102.38